Nuo šiol atliekame ir inžinerinius geologinius geotechninius (IGG) tyrimus įvairiems objektams visoje Lietuvoje. Įmonėje dirba kvalifikuoti bei patyrę specialistai, kurie užtikrins kokybiškus rezultatus. Pirminius duomenis galime pateikti per maksimaliai trumpą laiką.

Apie IGG tyrimus plačiau:

Inžineriniai geologiniai geotechniniai tyrimai yra neatsiejama statinių pamatų projektavimo ir jų įrengimo dalis. Pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus, geologiniai tyrimai yra privalomi prieš pradedant projektuoti bet kokio statinio pamatus. Teisingai įvertinus inžinerines geologines gruntų sąlygas, galima lengviau ir pigiau atlikti projektavimo ir statybos darbus, išvengti galimų deformacijų, garantuoti statinių saugumą ir ilgaamžiškumą.

Prieš užsakant geologinius tyrimus, užsakovas turėtų žinoti būsimų pamatų vietą, pagal kurią yra parenkamos gręžinių vietos. Tyrimų metu atliekamas gręžimas, kurio metu nustatoma gruntų sudėtis bei vandens slūgsojimo gylis. Taip pat atliekamas statinis zondavimas, kuris atskleidžia grunto stiprumines savybes.

Statinis zondavimas – yra vienas iš efektyviausių būdų atlikti grunto tyrimus Lietuvoje. Kūgis yra smeigiamas į gruntą pastoviu greičiu, kurio metu yra išmatuojami kūginis stipris ir šoninė trintis. Remiantis šiais duomenimis yra nustatoma grunto stiprumas ir atitinkamai apskaičiuotos būsimų pamatų apkrovos.

Į Jūsų užsakytą ataskaitą įskaičiuotos šios paslaugos:

  1. Statinio zondavimo (CPT ir CPTU) bandymai
  2. Sraigtinis (šnekinis) gręžimas
  3. Gruntų paėmimas
  4. Laboratoriniai gruntų tyrimai
  5. Duomenų apdorojimas
  6. Ataskaitos paruošimas
  7. IGG tyrimų registravimas žemės gelmių registre
Montavimo darbai